Tuesday, January 8, 2013

Abdi İbrahim / Speak & More


 
Abdi İbrahim, ilaç sektöründe global bir oyuncu olma ve uluslararası pazarlarda hızla büyüme stratejisi çerçevesinde kritik öneme sahip pozisyonlardaki çalışanlarının İş İngilizcesini Speak & More ile Geliştiriyor!
Türkiye İlaç sektörünün lider kuruluşu Abdi İbrahim, çalışanlarının iş İngilizcesini Speak & More'un özel bir programıyla destekliyor. İkinci dönemi başlayan “Business English Conversation Club” projesiyle çalışanlar etkili konuşma becerilerini geliştiriyor, yabancılarla iş yaparken kendilerini daha rahat ve hazır hissediyorlar.
"Global bir oyuncu olma stratejimiz uluslararası pazarlarda daha aktif rol almamızı gerektirmektedir. Kritik görevlerde bulunan çalışanlarımızın, yabancı meslekdaşları ve iş ortaklarıyla olan temaslarında yüksek kalitede iletişim kurmalarını istiyoruz. Speak & Moreile bu amaçla gerçekleştirdiğimiz İş İngilizcesi gelişim projesinde, katılımcıların konuşma becerilerinde gözle görülür bir iyileşme elde ettik."
https://d1wh43egtz3cgo.cloudfront.net/promotion_images/0337/1448/original/berna%20boragan.jpg
"Çalışanların altı aylık programa azalmayan bir ilgiyle devam etmeleri, kişisel gelişimleri için bu programı ne kadar önemsediklerini bize göstermiştir. Değer yaratan ve çalışanlar arasında popüler olan bir gelişim projesine destek vermekten ve güzel sonuçlar almaktan memnunuz.”
Berna Boragan 
İnsan Kaynakları Müdürü 
Uluslararası Pazarlar
 
 
©2012 Speak & More |
 

No comments:

Post a Comment